PAPĪRA PUTNI

Albumam nosaukumu devis viens no skaņdarbiem Marinas Gribinčikas ciklā "Piektais gadalaiks". Dziesmas bez vārdiem, rūpīgi salocītas, negaidīti izlocītas - līdzīgi papīra putniem. Kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, ar katru no tām vokālajai grupai "Putni" ir īpašas attiecības.

 

Uznāk - Uģis Prauliņš
Ziema - Uģis Prauliņš
Ledus grauzējs - Uģis Prauliņš
Man tik ļoti tevis vajag - Uģis Prauliņš

 

 

 

TOCCATA ALLA FANTASIA

Vokālās grupas Putni un ērģelnieka Lotara Džeriņa kompaktdisks Toccata alla Fantasia ir veikums žanriski un stilistiski krāsainā programmā, kas apvieno dažādu laikmetu un tautību komponistu veikumu virtuozajā, spožajā tokātas žanrā un tam pretstatā Kyrie, kas, kā kluss lūgums vai sauciens pēc apžēlošanas, atklāj cilvēka niecības atskārsmi.

Kyrie - Andre Caplet

 

 

 

EKUMĒNISKIE ZIEMASSVĒTKI

Šis ieraksts atklāj Ziemassvētku dziedājumu daudzveidību, gan to autentiskā veidā (armēņu Ziemassvētku dziedājums), gan tradicionālu melodiju jaunā skatījumā (Es ist ein Ros Mortena Jansona apdarē), gan gluži jaunā, triju latviešu komponistu (Juris Ābols, Georgs Pelēcis, Rihards Dubra) radītā Ziemassvētku dziedājumu tvērumā. Ierakstā piedalījušies vokālā grupa PUTNI, senās mūzikas ansamblis LUDUS un kamerorķestris Normunda Dreģa vadībā.

 

Es ist ein Ros - arr.Morten Janson
Aniol pasterzom mowil - Juris Abols

 

 

 

HILDEGARDES DZIESMAS piecām sieviešu balsīm, trim koklēm, blokfalutai un ērģelēm

 

Kompaktdisks "Hildegardes dziesmas" ir komponista Georga Pelēča un vācu mistiķes un komponistes Bingenes Hildegardes sadarbība pāri gadsimtiem. Oratorija 12 daļās 5 sieviešu balsīm (PUTNI), trim koklēm (ansamblis Melisa, vadītāja K.Ojala), blokflautai (D.Tuča) un ērģelēm (R.Hansons).

 O frondex Virgo - Georgs Pelēcis 

 

 

 

 

PAMOŠANĀS
2003. gadā izdots kompaktdisks "Pamošanās". Tajā iekļautas latviešu autoru (M.Einfeldes, J.Ābola, A.Saukas, I.Rišes) kompozīcijas, kas veltītas vokālajai grupai PUTNI.

 

 Septiņas japāņu haikas - A.Sauka
 "B.R.B.G./5P.E.R.D.8E.d." - Līgo, līgo, nānele,  līgo! - Juris Ābols
 Sirēnu sala - Maija Einfelde

 

 

 

ASTOŅAS DIENAS NEDĒĻĀ
Kompaktdiskā "Astoņas dienas nedēļā" (1999. gads) iekļautas pazīstamas dažādu gadu popmūzikas melodijas Valta Pūces un Mortena Jansona aranžējumos.

Sirds zin - Valts Pūce
Paranoja - A.Nini

 

 

 

PUTNI
1997. gadā iznākušajā diskā "Putni" iekļautas dažas no spilgtākajām mūsdienu kompozīcijām sieviešu koriem. To vidū arī daži pirmieskaņojumi - latviešu komponistu J. Vaivoda un J. Ābola, kā arī zviedra M. Jansona opusi.

Shells - Knut Nystedt